ÜRÜNLERİMİZ-1


KABUKLU FINDIK TOPTANCISI  OLAN ACARLAR FINDIK ALIM VE SATIMDA DAİMA ÜRETİCİ ve TÜKETİCİ DOSTUDUR.

Kuruluş 1937‘ den Günümüze  ACARLAR FINDIK Ürünleri Kendi Nakliye Araçları ile Yerine Teslim Ederek  Ürünün ve Hizmetin Arkasındadır.

Kabuklu Fındık

Sağlıklı yeni mahsul ve organik kaliteli Kabuklu Fındık  ürünlerimizi  üretimden tüketiciye çok uygun fiyata satım işlemi yapıldıktan sonra teslim yerine kadar kendi nakliye araçlarımız ile kendimiz teslim etmekteyiz. Lütfen sizin için en uygun Kabuklu Fındık Fiyatı için bizimle iletişime geçiniz.

IHLAMUR

Organik kaliteli Ihlamur  ürünlerimizi  sağlıklı yeni mahsul üretimden tüketiciye çok uygun fiyata satım işlemi yapıldıktan sonra teslim yerine kadar kendi nakliye araçlarımız ile kendimiz teslim etmekteyiz. Lütfen sizin için en uygun Ihlamur Fiyatı için bizimle iletişime geçiniz.

DAĞ ÇİLEĞİ

Sağlıklı yeni mahsul ve organik kaliteli Dağ Çileği ürünlerimizi  üretimden tüketiciye çok uygun fiyata satım işlemi yapıldıktan sonra teslim yerine kadar kendi nakliye araçlarımız ile kendimiz teslim etmekteyiz. Lütfen sizin için en uygun Kabuklu Fındık Fiyatı için bizimle iletişime geçiniz.

KESTANE

Sağlıklı yeni mahsul ve organik kaliteli Kestane  ürünlerimizi  teslim yerine kadar kendi nakliye araçlarımız ile teslim etmekteyiz. Lütfen sizin için en uygun Kestane Fiyatı için bizimle iletişime geçiniz.

SAMAN

Saman alışverişi en önemli özelliği samanı nerede kullanacağınızdır. Yılların tecrübesi olan Acarlar samanı kullanacağınız yere göre olması gereken kalitede satmaktadır. Lütfen sizin için en uygun Saman Fiyatı için bizimle iletişime geçiniz.

GEMLİK GÜBRE BAYİ

Sadece kullanılacak gübrenin çeşidi ve miktarını bilmekle iş bitmez. Gübreden beklenen yararın sağlanabilmesi için gübrenin EN UYGUN KALİTEDE ve EN DOĞRU GÜBRE ACARLAR  size sunmaktadır.Yetkili Gemlik Gübre bayisiyiz.

KÖMÜR

Türkiye’de bilindiği gibi Kömürün kalbi olan Zonguldak Kömürde çok iyi konumda olan bölgedir. Size kömürde  kullanacağınız ( Mangal. Isınma vb) gibi olması gereken özellikli kömürü satmaktayız.Daha fazla bilgi ve Kömür Fiyatı için lütfen bizi arayın.